Lotrando a Zubejda a spaní ve škole

Ve čtvrtek 15. června nás navštívili loupežníci, ale nebojte se, ze školy se nic neztratilo. Právě naopak. Tito loupežníci vnesli do naší školy radost a zábavu. Slavný loupežník Lotrando, jeho učený synek, krásná princezna Zubejda i mocný sultán Solimán, to všechno jsou postavy ze známé pohádky, kterou si vybraly děti ze zájmových kroužků pro své závěrečné vystoupení. Tři měsíce pilně trénovaly, učily se texty, písničky a tance, aby výsledky svého snažení předvedly veřejnosti. V dopoledním představení potěšily veselou pohádkou seniory z pečovatelského domu a své kamarády z mateřské školy. Odpoledne se pak malí herci předvedli divákům z řad své rodiny. Nadšení rodiče odměnili své ratolesti bouřlivým potleskem. Mnozí rodiče se při pohledu na odvážné výkony svých dětí neubránili slzám dojetí. Přejeme všem krásné léto a těšíme se společně na setkání v příštím roce.

 

 

 

Copyright 2024 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.