Ohlasy rodičů

Přípravnou třídu , celou tuto školu včetně všech zaměstnanců nám  seslalo samo nebe a to doslova. Děkujeme za krásný a hlavně pohodový školní rok plný radosti a laskavého přístupu k dětem i nám zapomnětlivým rodičům.
J 🙂

Přípravnou třídu syn navštěvoval minulý školní rok a můžeme říct, že jsme byli velice spokojeni. Dá se říci, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, jaké jsme mohli učinit. Přípravná třída byla pro našeho syna velkým přínosem, seznámil se s chodem školního režimu a také pozvolným a hravým způsobem učiva pro budoucí školáky. Do školy se tedy velice těšil a těší. Velké díky patří skvělé paní učitelce Trávníčkové za její vřelý a ohleduplný přístup k dětem. Jsme velice rádi, že syn mohl navštěvovat přípravnou třídu a nezůstal ve školce, kde by to byl pro něj pouze ztracený čas. Přejeme hodně spokojených budoucích žáčků. Děkujeme.

S vedením a organizací přípravné třídy jsme nad očekávání spokojení. Velmi oceňujeme laskavý, až téměř rodinný přístup, příjemnou komunikaci, zajímavý nám připadá sešit „víkendovník“, kam děti kreslí svoje zážitky z víkendu, což je pro děti, které mají potíže se přesně vyjadřovat cenná pomůcka.  Také jsme uvítali nadstandardní školní činnosti, kdy je naše dítě trénováno v logopedii a účastní se práce s keramickou hlínou. Dále si ceníme praktické řešení běžných problémů (spolupráci při zapomenutí pomůcky nebo spolupráci při on-line výuce). Naše dítě se do školy těší, takže za naši rodinu super.

Celkově jsem z přípravné třídy a celé školy v Kerharticích nadšená, vždy usměvavý personál, který rád a ochotně pomůže a poradí, když je potřeba. Líbí se mi aktivity mimo výuku, bruslení, plavání. Syn do školy chodí rád, našel si spoustu nových kamarádů.
Jediné, co mi trochu chybí je nějaký sešit, který by syn nosil domů a já viděla co vše se už učí – čísla, písmenka, atd. a já s ním mohla doma procvičovat. Poznám jen na domácích úkolech, které ale nosí zřídka.

Chtěla bych se podělit o zkušenosti s přípravnou třídou. Chci poděkovat paní učitelce Trávníčkové a paní asistence za skvělý přístup k dětem. Za veškeré akce, do kterých se zapojujete. Spoustu aktivit, které s tak malými dětmi absolvujete. Ať je to bruslení, plavání,… Myslím, že to dětem přináší spoustu podnětů do života.

Děkujeme za krásnou pondělní akci – Velikonoční tvoření.