ZŠ Kerhartice » Loučení s páťáky a rozdávání vysvědčení

Loučení s páťáky a rozdávání vysvědčení

Poslední školní den byl pro naši školu plný emocí, kdy jsme slavnostně rozdali vysvědčení a oficiálně se rozloučili s našimi úspěšnými páťáky. Přejeme jim mnoho štěstí a úspěchů na jejich nové cestě na druhém stupni a všem žákům krásné, pohodové prázdniny!

Copyright 2026 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.