Tanečně-dramatický kroužek

ČLENOVÉ TANEČNÍHO KROUŽKU SE ZÚČASTNÍ TĚCHTO VYSTOUPENÍ:

22.11.    Vystoupení pro seniory ve škole             – sraz v 15:45

29.11.    Slavnostní rozsvícení vánočního stromu před školou     – sraz v 16:20

7.12.      BRNO                   odjezd – 9:37                    návrat – 18:23

Cena za jízdné cca 200 Kč

14.12.    PRAHA                 odjezd – 10:23                  návrat – 19:40

Děti hradí pouze MHD – 50 Kč

15.12.    Olomouc             odjezd – 11:52                  návrat – 19:23

Děti hradí pouze MHD – 50 Kč

V pátek 22.11. již tradičně vystoupili členové kroužku na setkání seniorů. Děti si připravily krátkou scénku z muzikálu Monte Cristo.

Zdravím všechny v novém školním roce. I letos nás čeká mnoho drobných vystoupení. Jako každý rok navštívíme obyvatele pečovatelského domu, zatančíme spolku seniorů, pochlubíme se svým uměním i rodičům a snad navštívíme i několik veletrhů. Ale největší událostí by mělo být dvoudenní vystoupení na Pražském vánočním veletrhu. Těším se na všechny malé tanečnice poprvé ve čtvrtek 3.10.2019

Tímto se pro letošní rok loučíme, přejeme všem krásné léto a těšíme se na setkání v příštím roce!

MRAZÍK – ZÁVĚREČNÉ VYSTOUPENÍ

CO NÁS MAMINKY NAUČILY – vystoupení ke dni matek

MOŽNÁ PŘIJDE I KOUZELNÍK

Pololetní vystoupení žáků zájmových kroužků se neslo v pohádkovém duchu plném písniček, tanců i kouzelnických vystoupení.

VYSTOUPENÍ V OLOMOUCI neděle 16.12.

Dejme šanci dětem Olomouc 2018

Dejme šanci dětem, Olomouc 2018.

Zveřejnil(a) Charita dětem z.s. dne Pátek 11. ledna 2019

VYSTOUPENÍ V BRNĚ sobota 8.12.

Činnost kroužku bude zahájena 3.10.2018

– zkoušky budou probíhat každé ÚTERÝ od 14:00 do 15:00

– čekají nás dvě prosincová vystoupení na veletrzích v Olomouci a v Brně, kromě toho vystoupení v pečovatelském domě i představení pro rodiče.

Letošní první vystoupení, prozatím jsme oprášili tanečky a písničky z předchozích let. Nové nás teprve čekají.  😆

5.6. Město v pohybu – odpoledne v 15:30 na náměstí ÚO

7.6. “JOHANKA Z ARKU” – závěrečné vystoupení – od 16:00 v Družině

7.6. Nocování ve škole s opékáním a překvapením

JOHANKA Z ARKU – FOCENÍ NA POZVÁNKY

SRDÍČKO PRO MAMINKU  – vystoupení ke dni matek

JARNÍ VYSTOUPENÍ V PEČOVATELSKÉM DOMĚ

Před velikonocemi jsme se opět vypravili do pečovatelského domu, abychom potěšili jeho obyvatele svým jarním programem.

VYSTOUPENÍ V BRNĚ

Zatímco v Praze nám po vystoupení byla odměnou návštěva Matějské pouti, v Brně děti nejvíce zaujali nejrůznější maskoti a hlavně vystoupení „Transformerů“. Ale i zábavné vyprávění Slávka Boury a pěvecké vystoupení přítomné zpěvačky si všichni, včetně dospělých, náramně užili.

VYSTOUPENÍ V PRAZE

Již podruhé jsme se rozjeli do Prahy, kde jsme na Matějské pouti na akci “Děti dětem” tančili pro více jak 1500 hendikepovaných a znevýhodněných dětí z celé republiky. Odměnou pro děti byla volná vstupenka na všechny atrakce. Zatímco paní učitelky šílely závratí děti se náramně bavily.  😆

VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ V PEČOVATELSKÉM DOMĚ

Již tradičně jsme se se členy zájmových kroužků před Vánoci vypravili do pečovatelského domu sv. Kryštofa, potěšit svým vystoupení tamní obyvatele.

V první části vystoupení jsme se zaměřili na oblast, která blízká každému z nás a to na – JÍDLO.

Druhá půlka programu už byla věnována Vánocům a zimě.

DVĚ POHÁDKY

LOTRANDO A ZUBEJDA – závěrečné vystoupení