Tvoření

Ve školním roce 2022/2023 vede Andrea Pospíšilová 1x za 14 dní ve čtvrtek – 14:00 – 16:00

TAŠKY

ZAŽEHLOVÁNÍ

VELIKONOCE

Land Art

———————————————————————————————————————-

2021/22

Trávníčková (cena 1.000 Kč),

středa 14:15 – 15:15

Tvoření

Kroužek je pod záštitou DDM Duha Ústí nad Orlicí a vede jej Mgr. Jana Trávníčková. Děti si zde vyzkouší různé druhy ručních prací a technik, ale především si prožijí radost z vyrábění a nadšení ze svého výrobku, který si odnáší domů.

Tvoříme z různých materiálů: přírodniny, papír, dektura, dřevo, kov, textil, vlna, příze, modelovací hmota, těsto, keramická hlína, vosk, sklo, plast, fotografie…

Techniky práce: koláž, roláž, asambláž, plošná i prostorová tvorba, dekorace, práce s hlínou, šítí, háčkování, savování, batikování, tisk na textil, enkaustika, akvarel, barvení akrylovými barvami, land art, body art, fotografie.

Tvoření je nově rozšířeno o tvorbu z keramické hlíny.

ZVÍŘECÍ TVÁŘE

PEČENÍ PERNÍČKŮ