Učíme se žít spolu

Ne každý má to štěstí, že se narodil zdravý, je mezi námi mnoho malých bojovníků, kteří vstoupili do života s nějakým hendikepem, ať už tělesným, nebo mentálním. Dívky z tanečního kroužku naší školy, se zapojily do akce „DĚTI DĚTEM“ a v měsíci březnu se vypravily do Prahy, kde svým vystoupením potěšily hendikepované děti i dospělé. Na pódiu se střídali účinkující z řad zdravých i znevýhodněných zpěváků a tanečníků. Každý se snažil, jak nejlépe uměl a všichni byli podpořeni bouřlivým potleskem. Během akce, jejíž součástí byla diskotéka s Maxim turbulenc a koncertem Michla Davida, padly veškeré bariéry a všechny děti se bavily společně.

O týden později se malé tanečnice vypravily pro změnu do Brna, kde na veletrhu „PRO DÍTĚ“ svým vystoupením podpořily děti z dětských domovů a azylových domů. Odměnou za snahu bylo všem vystoupení Václava Upíra Krejčího, při kterém se bavili všichni bez rozdílu.

 

Copyright 2024 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.