ZŠ Kerhartice » Turnaj ve vybíjené v Jehnědí

Turnaj ve vybíjené v Jehnědí

Ve středu se vybraní žáci 4. a 5. ročníku zúčastnili sportovního dopoledne pořádané malotřídní základní školou v Jehnědí. Hlavním bodem programu byl turnaj ve vybíjené, který byl zpestřen 5 sportovními stanovišti, kde bojoval každý sám za sebe. Hod kriketovým míčkem, hod na cíl, běh 60 m, roztočení obruče na těle, skok přes švihadlo, obojí po dobu 40 s. Jako jednotlivec se mezi 3 nejlepší probojovala Lolča Krummer. Ve vybíjené jsme získali 4. místo. Počasí bylo krásné a sportovní atmosféra neskutečná.

Copyright 2026 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.