Ve středu se žáci z 1. až 3. ročníku zúčastnili exkurze do kravína a teletníku ve Rvišti. Se zájmem a zaujetím vyslechli povídání o fungování a provozu podniku. Smělí žáci si mohli i leccos ‚osahat‘ – pohladit telátka, vyzkoušet trenažér na dojení, rozvážet krmení. Děti mezi sebou krásně spolupracovaly.






























