Návštěva u „šesťáků“

V úterý 9.11. nás naši bývalí žáci – „šesťáci“ pozvali do své nové školy, aby se pochlubili, jak se jim vede :-). Byli jsme tím velmi potěšeni a na setkání jsme se moc těšili. Děti nám byly průvodci i hostiteli, ale hlavně milými společníky. Za své dvouměsíční působení na nové škole měli všichni spoustu veselých zážitků, které potřebovali sdělit. 🙂 Odpoledne se neslo ve veselé uvolněné náladě v té nejmilejší společnosti. Co více si může učitel přát, než vidět, jak se žákům, které vyslal do světa, dobře daří. Stejně tak jako pozvaly děti nás i dveře naší školy jsou pro všechny bývalé žáčky vždy otevřené a každá návštěva nás potěší a zahřeje na duši. Přejeme všem ať se jim i nadále daří a ať mají mnoho veselých zážitků.