Sportovní odpoledne pro rodiče a děti

Během soutěžního odpoledne plnily dvoučlenné týmy, složené z vždy z rodiče a dítěte, na stanovištích nejrůznější netradiční sportovní disciplíny. Nechyběla oblíbená střelba ze vzduchovky, luku, či vodní pistole, hod na cíl, chůze na chůdách, cesta poslepu, ani běh přes překážky. Soutěží se zúčastnilo 26 týmů. Všichni se během prosluněného odpoledne, naplněného atmosférou mírné rivality a spoustou dobré nálady, skvěle bavili.  Vyhlášení vítězů proběhlo ve dvou kategoriích (mladší a straší žáci). Odměnu ale nakonec dostali všichni a radost z drobných dárků byla veliká.  Následovalo společné opékání na školní zahradě, hraní her a příjemné posezení u ohýnku. Když se rodiče vypravili domů, děti se začaly chystat na vytouženou noc ve škole.

Copyright 2024 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.