Školní výlet

Šolní výlet nepochybně patří k nejočekávanějším akcím. Proto nás velmi potěšilo, že se situace zlepšila natolik, že jsme mohli vyrazit i my. Letos jsme zamířili do hor, potažmo na Dolní Moravu. Nejprve nás očekávali příslušníci horské služby. V přátelské atmosféře se děti seznámily s riziky, která na ně mohou na horách číhat a to nejen na lyžích, ale i v létě. Největší obdiv samozřejmě sklidila záchranářská technika a možnost si vše náležitě „prošmejdit“ a vyzkoušet.

Od horské služby to byl už jen kousek do zábavného parku „Mamutíkův svět“. Nejen děti, ale i dospělí byli nadšeni z nejrůznějších netradičních průlezek, houpaček a dalších atrakcí a zajímavých technických hraček. Starší žáci měli navíc možnost navštívit lanové centrum, vyzkoušet si překážkovou dráhu ve výšce, nebo lezení na umělé horolezecké stěně.

další foto zde

               

 

Copyright 2024 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.