Aktuální informace pro rodiče

Vážení rodiče,

jistě jste v médiích zaznamenali, že od středy 18.11.2020 je umožněna, za dodržení jistých hygienických podmínek, prezenční výuka přípravné třídy, 1. a 2. ročníku (rodiče žáků, kterých se návrat do školy týká, obdrží začátkem týdne podrobné informace a pokyny).

Žáci ostatních ročníků (3., 4. a 5.) pokračují i nadále v distanční výuce, v již zaběhlém režimu (o případných změnách v online rozvrhu vás budeme včas informovat).

Ráda bych vám touto cestou poděkovala za dosavadní spolupráci. Svým pozitivním přístupem nám v této nelehké situaci pomáháte k dosažení co nejlepších výsledků i v průběhu distanční výuky. Každý má při domácím vzdělávání jiné podmínky a možnosti, proto vás prosím o vyplnění krátkého dotazníku (OTEVŘETE ZDE), který nám umožní se vám a vašim dětem co nejlépe přizpůsobit.

Copyright 2024 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.