UZAVŘENÍ ŠKOLY!

Vážení rodiče,

na základě dnešního sdělení vlády ČR dochází od středy 11. 3. 2020 k zákazu osobní účasti žáků na vzdělávání ve školách. Tento zákaz platí až do odvolání.  Žádáme Vás, aby od tohoto data zůstaly Vaše děti doma.

Tento zákaz se týká škol i školských zařízení, tedy jak školní družiny, tak školní jídelny. Žákům budou obědy automaticky odhlášeny, obědy není možné až do odvolání přihlašovat.

Pro další informace sledujte webové stránky školy.

Žáci obdrželi zadání učiva na dobu tohoto a příštího týdne. Dle situace budou další informace vyvěšené na webových stránkách školy a na budově školy.

Rodičům žáků mladším 10-ti může škola potvrdit – Žádost o ošetřovné pro zaměstnavatele.

Tiskopisy jsou k dispozici na :

nebo v ředitelně školy.

Mgr. Helena Klosová, ředitelka školy

Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních,_středních_a_vysokých_škol_od_11._3._2020