POLOLETNÍ VYSTOUPENÍ

Pohádky má každý rád, a proto se celé naše pololetní vystoupení neslo v pohádkovém duchu. A jelikož se jednalo o zimní představení, nemohlo chybět téma zimy, masopustu a karnevalu. Členové tanečního se předvedli v několika rovinách. Nejprve, jako spořádané dětičky zatančili část České besedy, poté na chvíli přenesli diváky do Francie a zahráli a zatančili scénku z muzikálu Hrabě Monte Cristo, na závěr se v tanci na populární píseň Shape of you ukázali jako akrobati. Nemohly samozřejmě chybět písně z tradičních zimních pohádek, jako je Mrazík, nebo Popelka. Přítomné divácky také zaujalo tak trochu jiné ztvární pohádky o Popelce. Rozloučili jsme se rozvernou písní Maškarní plesy, která byla zároveň pozvánkou na školní karneval.

 

 

Copyright 2023 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.