Johanka z Arku

Dramatický příběh výjimečné historické postavy si pro své závěrečné vystoupení vybrali žáci našich zájmových kroužků. Celý čtvrtrok pilně trénovali, nacvičovali a pilovali každé slovo. A ve čtvrtek 7.června předvedli výsledky svého snažení veřejnosti. Dopoledne v hledišti zasedli obyvatelé pečovatelského domu a také žáci z naší školy, kteří přišli podpořit své spolužáky. Největší tréma se ovšem dostavila odpoledne, kdy v publiku zasedli rodiče a blízcí malých herců. Všichni byli výkony svých ratolestí nadšeni a za báječné výkony je odměnili nekonečným bouřlivým potleskem.

 

 

Děti ze zájmových kroužků si pro své závěrečné vystoupení letos zvolily námět z historie. Přestože by se na první pohled mohlo toto téma pro děti zdát příliš obtížně a nepochopitelné, celý příběh je velmi zaujal a nacvičovaly s velikým nadšením. Přijďte se přesvědčit ve čtvrtek 7.5. do naší školy. V 10:00 nebo v 16:00. Těšíme se na vaši návštěvu.

Plakát – Johanka

Copyright 2023 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.