ZOO Brno

V pondělí 7. 5. se žáci 1. a 3. ročníku vypravili do Brna, kde navštívili tamní nádhernou ZOO. Cestu vlakem a tramvají zvládli všichni na jedničku a pak už se nám otevřely brány dalekých krajů. Viděli jsme lvy, tygry, medvědy, žirafy, zebry, surikaty, krokodýly a mnoho dalších prapodivných a neznámých živočichů. Samozřejmě nemohla chybět návštěva houpaček, nákup suvenýrů a dobrůtek, všechny nás zaujala kuličková zmrzlina, která nejen zajímavě vypadá, ale také báječně chutná. 😉 Největším zážitkem ovšem bylo, když se přímo před našima očima narodilo malé „losátko“. Maminka ho pečlivě očistila a během krátké chvíle se postavilo a na svých vratkých nožičkách spolu s maminkou odešlo pryč. A tak jsme i my pokračovali v prohlídce ZOO. Čekali na nás papoušci, vlci a velbloudi. Celý den jsme si báječně užili, plni krásných zážitků a unavení jsme v podvečer dorazili domů. 😀

Copyright 2024 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.