Děti dětem

Ne každý má to štěstí, že se narodil zdravý, je mezi námi mnoho malých bojovníků, kteří vstoupili do života s nějakým hendikepem, ať už tělesným, nebo mentálním. Dívky z tanečního kroužku naší školy, se zapojily do akce „DĚTI DĚTEM“ a v měsíci březnu se vypravily do Prahy, kde svým vystoupením potěšily hendikepované děti i dospělé. Na pódiu se střídali účinkující z řad zdravých i znevýhodněných zpěváků a tanečníků. Každý se snažil, jak nejlépe uměl a všichni byli podpořeni bouřlivým potleskem. Během akce padly veškeré bariéry a všechny děti se bavily společně.

Jen o dva dny dříve se malé tanečnice vypravily pro změnu do Brna, kde na veletrhu „PRO DÍTĚ“ svým vystoupením podpořily děti z dětských domovů a azylových domů. Odměnou za snahu bylo všem vystoupení „transformerů“ a setkání s moderátorem Slávkem Bourou.

Copyright 2023 © ZŠ Kerhartice, všechna práva vyhrazena.
Tvorba WWW: OG Soft s.r.o.